Skip to content

Ciekawa oferta – taxi bagażowe w Zgorzelcu

Taxi Zgorzelec obejmuje swoją ofertą usługi transportowe i przeprowadzki w Polsce i za granicą. Firma specjalizuje się w przeprowadzkach. Wykonywane są usługi na terenie Polski i krajów UE – głównie Niemiec (przeprowadzki z Polski do Niemiec i w przeciwnym kierunku :). Możliwy jest transport rzeczy: mebli, sprzętu itp. z kraju do Niemiec, Holandii i innych krajów UE.

Zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w usługach transportowych, przewozach i przeprowadzkach. Firma działa od 1998 roku, co oznacza, że duże doświadczenie w tej dziedzinie. Współpracą jest objęta rzesza zadowolonych klientów, którzy udzielili rekomendacji dla swoich przyjaciół i znajomych.

Zapewniono rozległy zakres usług dla wszystkich Państwa potrzeb. Posiadamy różnorodne wagony, którymi można przewozić nie tylko sprzęt AGD, ale także materiały budowlane i meble. Specjaliści są doświadczeni, solidni i szybcy!

Firma powstała w roku 2011, ale na rynku działamy już od ponad 20 lat. Oferta dla Państwa to kompleksowa obsługa od momentu nawiązania pierwszego kontaktu do zakończenia przeprowadzki lub dostarczenia do innego miejsca. Rozumie się, że przeprowadzka jest dla większości ludzi stresująca, dlatego zrobione jest wszystko, aby ją ułatwić.

Transportując meble musisz wiedzieć, że Twoje przedmioty będą bezpieczne. Używany jest samochód kontenerowy do przewozu mebli Citroen Jumper o wymiarach skrzyni ładunkowej:

– długość 4,30 m

– szerokość 2,00 m

– wysokość 2,10 m

– kubatura 18,00 m3

– ładowność do 1,5 tony

Łatwo jest zapomnieć o drobnych szczegółach, kiedy pakujesz się na dużą podróż, ale jednym z elementów, o którym warto pamiętać, jest bagażnik.

Bagażnik to nie tylko torba, która mieści Twoje rzeczy – to niezbędny element ochrony ich podczas transportu. Jest niezbędne wyposażenie i zabezpieczenie rzeczy podczas transportu, w tym pasy, gąbki, koce, folie, podkładki, przekładki i kartony.

Więc następnym razem, gdy będziesz planować podróż, nie zapomnij o bagażówce!

 

3 komentarze

 1. Teresa
  14 lipca 2022 @ 10:00

  Miasto Zgorzelec ma szczęście, że posiada bazę taksówek, która jest tak niezawodna i dostępna.

  Firma od lat świadczy usługi transportowe dla naszego miasta i wspaniale jest wiedzieć, że mają nasze plecy, kiedy najbardziej ich potrzebujemy.

  Cieszę się, że miasto oferuje tak szeroki wachlarz usług i mamy nadzieję, że Ty również jesteś w stanie z nich skorzystać!

 2. Jacek
  14 lipca 2022 @ 10:00

  Istnieje wiele korzyści z posiadania dobrej usługi taksówkowej w swoim mieście. Pierwszą z nich jest to, że można się poruszać bez konieczności martwienia się o transport publiczny, który może być zawodny i drogi. Drugą jest to, że możesz spać w nocy wiedząc, że Twój kierowca będzie bezpieczny i ubezpieczony w razie wypadku. Wreszcie, to jest po prostu miło mieć niezawodny sposób, aby dostać się gdzieś, gdy jesteś późno lub po prostu nie czuję się jak chodzenie!

 3. Halina
  14 lipca 2022 @ 10:00

  Baza taksówek w Zgorzelcu to wspaniały rozwój dla naszego miasta.

  To wspaniałe, że teraz jest więcej opcji dla osób potrzebujących transportu w Zgorzelcu i mamy nadzieję, że zachęci to do dalszego rozwoju w tym rejonie.

Dodaj komentarz