Skip to content

Wispol jako sklep internetowy z akcesoriami drogeryjnymi

Drogeria Wispol jest bardzo popularna na Podkarpaciu – jest tu kilkanaście sklepów kosmetycznych – w tym kilka w samym Rzeszowie. Chcąc przyciągnąć nowych klientów i ułatwić zakupy starym klientom, postanowiono otworzyć sklep internetowy.

Oferowana jest szeroka gama kosmetyków krajowych oraz znanych światowych marek. W drogeriach Wispol znajdziesz tysiące produktów do makijażu, w tym podkłady, róże, pudry, bronzery, korektory i rozświetlacze. Są również produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Możesz cieszyć się rodzinnym spa i zadbać o siebie i swoich bliskich.

Drogeria Wispol oferuje klientom produkty kosmetyczne i higieniczne. Znane są z najwyższej jakości. Ponadto stale poszerza się asortyment, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Również cena produktów jest przystępna dla każdego. Kupując w drogerii Wispol możesz kupić popularne kosmetyki światowych marek. Apteka Wispol znana jest również z szerokiej gamy produktów.

Skontaktuj się z apteką Wispol w Rzeszowie korzystając ze strony telefon wispol. W dziale BOK jest specjalna osoba odpowiedzialna za odpowiadanie na pytania klientów.

W drogerii Wispol znajduje się również wiele artykułów higienicznych dla najmłodszych dzieci i ich mam. Znajdziesz tu również produkty dla nastolatków – oferuje się szeroką gamę żeli, kremów, toników, maseczek i peelingów na wszystko, czego potrzebuje młoda, dojrzała skóra. Wispol oferuje się również produkty dla mężczyzn – produkty do pielęgnacji ciała i twarzy. Każda szanowana drogeria oferuje szeroką gamę zapachów oraz produktów do rąk i stóp. Wispol niczym się od nich nie różni, dlatego wszystkie te artykuły znajdziecie na „Półce Internetowej”.

3 komentarze

 1. Ilona
  1 sierpnia 2022 @ 14:49

  Świetnie, że jest taki sklep internetowy. Strona sama w sobie jest łatwa w użyciu, można znaleźć to, czego potrzebujesz za pomocą przycisku “Szukaj” na górze strony lub przeglądając ich listę kategorii po lewej stronie ekranu. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, ale nie możesz tego znaleźć nigdzie indziej na ich stronie, istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą klienta.

 2. Kasia
  1 sierpnia 2022 @ 14:52

  Miałam bardzo pozytywne doświadczenia z tą drogerią Wispol. Mają szeroki wybór produktów i mają świetne ceny. Zapłaciłam mniej niż to, co zapłaciłabym w mojej lokalnej drogerii.

 3. Jacek
  1 sierpnia 2022 @ 14:54

  Zamawiam w tym sklepie od kilku miesięcy i jestem całkiem zadowolony z moich dotychczasowych doświadczeń. W rzeczywistości nawet poleciłem go znajomym, którzy szukali sklepu internetowego do zamawiania.

Dodaj komentarz