Skip to content

Koniec aplikacji nc+ GO platformy Canal+

Abonenci Canal+ nie mogą już korzystać z aplikacji nc+ GO. Zamiast tego mogą korzystać z usługi Canal+ online, która jest bezpłatna.

Powód tej zmiany został podany przez rzecznika firmy: “Obecnie pracujemy nad poprawą jakości usług i doświadczeń klientów”.

Oprócz tego oświadczenia on również, że niektóre części aplikacji zostaną przeprojektowane, aby uczynić je wygodniejszymi.

Aplikacja nc+ GO została uruchomiona w 2012 roku. Umożliwiała ona abonentom oglądanie kanałów telewizyjnych i treści na żądanie z ich pakietu na ekranie urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera. Ponieważ usługi streamingowe dopiero raczkowały w tamtym czasie, istniały limity godzinowe na korzystanie z nc+ GO. Abonenci z najdroższymi pakietami mogli korzystać z usługi przez 744 godziny bez dodatkowych opłat, a z najtańszych pakietów do 3 godzin miesięcznie.

We wrześniu 2019 roku platforma nc+ zmieniła nazwę na Canal+. Natomiast w maju 2020 roku uruchomiono usługę streamingu online Canal+. Bez limitów czasowych i dostępny także na Smart TV (Android TV, Tizen). Obecność nc+ GO stała się zbędna. Zwłaszcza, że jej nazwa nawiązywała do poprzedniej nazwy platformy, a aplikacja do poprzedniej wersji Canal+.

Z przykrością informujemy, że usługa nc+ GO nie jest już dostępna. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszym nowym serwisie Canal+ online i korzystania z niego za darmo. Canal+ online to serwis streamingowy z szeroką ofertą seriali, filmów i sportu w najwyższej jakości. Oglądaj na dowolnym urządzeniu, bez limitów – gdzie i kiedy chcesz – czytamy na stronie ncplusgo.pl.

Zmiana objęła wszystkich klientów. Nie można korzystać z aplikacji ani oglądać treści oferowanych w ramach usługi centrum abonenta nc+. – Zmieniamy się dla Ciebie!

Na koniec grudnia 2021 roku Canal+ miał 23,7 mln abonentów na całym świecie. Jest to wzrost o 1,6 mln w porównaniu z końcem 2020 roku. Aż 0,9 mln nowych klientów to Afrykańczycy, 0,4 mln to Francuzi, a 0,3 mln spółka pozyskała na innych rynkach europejskich, w tym w Polsce. Nie podano szczegółowych danych dotyczących Polski. Z prezentacji wynika jedynie, że w całej Europie poza Francją firma miała na koniec 2021 roku 5,658 mln abonentów.

3 komentarze

 1. Jasiek
  27 czerwca 2022 @ 15:41

  Szkoda, że platforma nc+ GO przestaje istnieć. Jestem jej długoletnim użytkownikiem i zawsze był to mój punkt kompleksowej obsługi w zakresie sportu, filmów i programów telewizyjnych. Szkoda, że nie będzie już dostępna.

 2. Franek
  27 czerwca 2022 @ 15:58

  To wielka szkoda, że platforma nc+ GO przestaje istnieć. Korzystam z niej od dawna i zawsze była moim punktem kompleksowej obsługi w zakresie sportu, filmów i programów telewizyjnych. Szkoda, że nie będzie już dostępna.

  Korzystam z tej platformy od wielu lat i dzięki niej mogę oglądać wszystkie moje ulubione filmy, programy telewizyjne i wydarzenia sportowe. Z łatwością mogłem oglądać szeroki zakres treści z serwisu nc+ GO. Nie mogę uwierzyć, że w przyszłości ta platforma nie będzie już dostępna!

 3. Jola
  27 czerwca 2022 @ 15:58

  Jestem lojalnym użytkownikiem nc+ GO od wielu lat. Jestem rozczarowany informacją, że platforma przestaje istnieć.

  Używam jej do oglądania filmów i programów telewizyjnych, a także wydarzeń sportowych. Usługa zawsze była świetna i szkoda, że nie będziemy mogli już z niej korzystać.

Dodaj komentarz